انواع پوزیشن سکس

انواع پوزیشن سکس


 انواع پوزیشن سکس

وقتی بحث بر سر آموزش جنسی میرسد بسیاری از مردم فکر می‌کنند که باید با غریزه خود کار را انجام دهند و از مشاوره گرفتن و تجربه های جدید در روابط جنسی خود پرهیز می کند.  اما این طرز تفکر کاملاً اشتباه است و باید در سر همه مسائل زندگی و مخصوصاً مسائل جنسی آموزش کاملی را دید تا هم از لحاظ بهداشتی و هم از لحاظ لذت جنسی برای شریک خود و همین طور خودمان مطمئن باشیم.  

در مقاله قبل به  طرز استفاده از کاندوم پرداختیم و در این مقاله میخواهیم انواع پوزیشن سکس  را به شما آموزش دهیم.

  پوزیشن های سکس انواع مختلفی دارد و بیش از ۴۰ مورد یا بیشتر است اما در این مقاله ما به پوزیشن هایی اشاره می‌کنیم که معقول تر و از لحاظ لذت جنسی برای شما و شریک جنسیتان  سکس را لذت بخش تر خواهد کرد.

انواع پوزیشن سکس به حالت هایی گفته می شود که فرد با شریک جنسی خود در آن حالت ها عمل سکس را انجام می دهد. انواع پوزیشن سکس به سه دسته سکس از واژن زن، سکس از مقعد و سکس از راه دهان تقسیم بندی میشوند.

انواع پوزیشن سکس همراه با دخول

این نوع پوزیشن ها مواردی را شامل می شود  که در آن آلت تناسلی مرد یا جسم شبیه آن وارد واژن و مقعد یا دهان شریک جنسی میشود.

 دخول میشنری یا رودررو

 دخول میشنری یا رودررو
دخول میشنری یا رودررو

 این روش از طبیعی ترین و شناخته شده ترین روش های آمیزش جنسی است و به این صورت است که زن به پشت و به صورت طاق باز خوابیده و پاهای خود را به اندازه که احساس راحتی می کند باز می کند و مرد در میان پاهای زن قرار گرفته و عمل دخول را انجام میدهد این حالت یکی از راحت ترین حالت های آموزش جنسی است و به علت این که زن خوابیده عمل ورود و خروج آلت مرد به آسانی انجام می شود و دخول کامل است.

 جهت کامل تر شدن دخول مرد پاهای زن را که بر روی شکم خم شده و آلت زن کاملاً در معرض دید مرد قرار می‌گیرد و تماس آلت مرد با دیواره فرج نیز تامین می شود.

دخول میشنری یا رودررو
دخول میشنری یا رودررو

 در این پوزیشن مرد از روبرو به سینه ها و صورت و بدن زن جهت تحریک بیشتر دسترسی دارد بهتر است در این حالت مرد تمام بدن خود را با بدن زن تماس دهد ولی باید توجه زیادی را به توانایی جسمی زن داشته باشد که باعث فشار و تنگی نفس زن نشود.

بهترین کار در این حالت برای تحریک بیشتر نوازش کردن و بوسیدن زن است. زن نیز می‌تواند با بالا و پایین کشیدن مرد و کشیدن نفس های عمیق مرد را تحریک کند.

 میزان لذت جنسی در این وضعیت ۷۰ درصد برای مردان و ۳۰ درصد برای زنان است.

 این پوزیشن در دوران بارداری می تواند استفاده شود ولی برای جلوگیری از وارد شدن فشار به شکم و بچه پاهای زن باید زیاد باز نشود و یا بالا برده شود. 

روش های کناری

روش پهلو به پهلو
روش پهلو به پهلو

به این روش اصطلاحاً روش پهلو به پهلو نیز میگویند در این حالت هم مرد وهم زن خوابیده و عمل دخول را انجام میدهند بهترین پوزیشن به خاطر اینکه اکثر نقاط بدن مرد و بدن زن با یکدیگر در تماس هستند. لذت بیشتری به طرفین داده میشود این پوزیشن سکس به خاطر اینکه زن متحمل فشار زیادی نمی شود و آزادی عمل بیشتری دارد در بین خانم ها پرطرفدار است همچنین این روش برای دوران بارداری بسیار مناسب است.

 در این روش به علت اینکه حرکت بدن در زن و مرد محدودتر است برای کیفیت آمیزش جنسی می توانید نوازش، بوسه و مالش بدن زوج را انجام دهید همچنین مردان میتواند گردن و لاله گوش زن را ببوسند و با دست آزاد ماساژ سینه زن را انجام دهند.

پوزیشن سکس از پشت

پوزیشن سکس از پشت
پوزیشن سکس از پشت

 در این روش که بسیار رایج است و اصولاً در تمام حیوانات و پستانداران این حالت دیده می شود زنان روی شکم دراز میکشند و پاها را روی شکم جمع میکنند بنابراین باسن کمی بالاتر قرار میگیرد و مرد از پشت در حالت نشسته یا ایستاده دخول را انجام می دهد در این حالت شکم مرد کاملا با باسن زن تماس دارد ولی به علت قرار گرفتن باسن زن بین مرد و زن دخول کامل ممکن نیست.

پوزیشن سکس از پشت
پوزیشن سکس از پشت

این روش معمولا برای رفع خستگی بدنی در حین آمیزش پیشنهاد می شود و به علت اینکه زن کنترل انجام فعالیت جنسی ندارد برای افزایش تحریک جنسی حرکت های مکمل مانند در آغوش گرفتن زن، بوسیدن، نوازش کردن و مالش سینه ها توسط مرد یا خود زن پیشنهاد می شود برای استفاده از این روش در زمان بارداری باید زن کف زمین خم شده و تمام قسمتهای سینه و دستان خود را روی زمین بگذارد به طوری که هیچ فشاری بر شکمش وارد نشود.

پوزیشن زن سوارکار

پوزیشن زن سوارکار
پوزیشن زن سوارکار

 در این روش مرد به پشت خوابیده و زن بر روی او قرار گرفته و آلت مرد را درون محبل خود وارد می کند. زن میتواند روی مرد دراز بکشد در این صورت طرفین به بیشتر نقاط بدن یکدیگر دسترسی دارند.

 در حالت دیگر زن در حالی که پایش در طرفین مرد قرار دارد بر روی او می نشیند و حرکات افقی و عمودی انجام می دهد این روش برای خانمهایی که جثه بسیار کوچکتر از شریک جنسی خود دارند نیز بسیار مناسب است.

این پوزیشن برای این افراد پیشنهاد نمی شود:

  •  زن هایی که برای بار اول آموزش دارد
  •  زن های حامله
  •  زن هایی که جثه بزرگ دارند 

پوزیشن ضربدری

پوزیشن ضربدری
پوزیشن ضربدری

 این حالت نوعی از حالت پشت پهلو است با این فرد که برخی مرد به حالت نشسته در میان پاهای زن که به پهلو دراز کشیده قرار گرفت زن و مرد هر دو پا را به جای اینکه جمع کنند دراز میکند در این حالت زن و مرد در هم رفتن یک پای مرد در مقابل پای دیگر در پشت زن به موازات بدن زن قرار دارد.

روش آمیزش نشسته

روش آمیزش نشسته
روش آمیزش نشسته

 در این پوزیشن سطح تماس بدن زوج به حداکثر می رسد و با وجودی که حرکت و هیجان در فعالیت جنسی کمتر است لذت جنسی از طریق حس لامسه حرکات مکمل مثل بوسیدن نوازش کردن ماساژ دادن تامین‌ میشود.

 روش ایستاده 

 روش ایستاده
روش ایستاده

 این روش برای زوج هایی که  مرد میتواند زن را بلند کند پیشنهاد می شود و معمولاً جنبه تنوع دارد و لذت چندانی ندارد.

آمیزش مقعدی

 آمیزش مقعدی نام گونه ای از آمیزش است که در آن یک آلت مردی یا شبیه آن وارد مقعد شریک جنسی میشود.

 روش سگی

 در این روش دخول با بیشترین میزان نفوذ انجام میشود و درصورت بلندی بیش از حد آلت وارد شده به بدن طرف مقابل می تواند موجب وارد شدن فشار به خمروده شود.

 آموزش جنسی رودررو

همانند شیوه سکس رودر رو و ورود آلت به محبل می باشد.

 آموزش جنسی رودررو
آموزش جنسی رودررو

 شیوه قاشقی

 روشی که به روش ۹۹ نیز مشهور است که در آن موقعیت دو شریک جنسی همچون دو عاشق در هم قرار گرفتن اند.

پوزیشن های بدون دخول

 خوردن آلت مرد

 خوردن آلت مرد
خوردن آلت مرد

 در حالت نشسته

  •  مرد پشت دراز کشیده و شریک جنسی بر روی زانو در میان پاهای مرد نشسته است
  •  مرد دراز کشیده و شریک جنسی در کنار پاهای مردم نشسته است
  •  مرد روی نیمکت صندلی یا تخت نشسته و شریک جنسی در مقابل او زانو زد

 در حالت ایستاده

  •  مرد ایستاده در حالی که شریک جنسی در جلوی او زانو زده نشسته یا خم شده

لیسیدن واژن زن

 در این روش شریک جنسی زن آلت تناسلی زن را لیس میزند

لیسیدن واژن زن
لیسیدن واژن زن

 انواع پوزیسن های  لیسیدن مثل:

  •  زن ایستاده و شریک‌جنسی مقابل او نشسته
  •  زن بر روی لبه تخت نشسته و شریک جنسی در مقابل او زانو زده است زن مثل شیوه سگی روی دستها و پاهایش نشسته و سر شریک جنسی از پشت در میان پاهای او قرار دارد
  •  زن مثل روش خوابیده میشنری به پشت دراز کشیده شریک جنسی در میان پاهای او نشسته است

 روش ۶۹

 در این روش هر دو شریک جنسی به صورت همزمان مشغول تحریک آلت جنسی طرف مقابل با دهان هستند این کار می‌تواند به صورت میشنری پهلو به پهلو یا به صورت یک ایستاده به دیگری وارونه انجام گیرد.

 روش ۶۹
روش ۶۹

انواع دیگر پوزیشن های سکس:

4.7/5 - (50 امتیاز)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *