دیلتا لئوتا مجری شبکه ورزش ایتالیا

دیلتا لئوتا مجری شبکه ورزش ایتالیا


دیلتا لئوتا مجری شبکه ورزش ایتالیا

دلیتا لئوتا (Diletta Leotta) مجری زیبا و جنجالی ایتالیا همیشه با ظاهری آراسته و زیبا با لباس هایی سکسی و بدن نما در تلویزیون ظاهر میشود.

این مجری در حال حاضر 29 سال سن دارد(August 16, 1991 (age 29)). دیلتا لئوتا با بیشتر از 5 میلیون فالوور در اینستاگرام یکی از چهره های معروف و محبوب در فوتبال ایتالیا است. او مدل و ورزشکار فیتنس هم می باشد. گزارشهای دیلتا لئوتا با بازیکنان محبوب همیشه جنجال ساز است زیرا زیبایی بی نظیر او چشمان همه بازیکنان را به خود جذب میکند.

مجری زیبای ایتالیایی خودش هم از جنجال بدش نمی آید و همیشه لباس هایی میپوشد که خیلی بدن نما و کمتر در ورزشگاه فوتبال شاهده اینچنین تیپ هایی هستیم به طوری که در یکی از بازی های سری آ با عبور از رو به روی نیمکت تیم ناپولی همه نگاه ها را به خود خیره کرد.

تیپ گزارشگر زن در بازی ناپولی را ببینید:

دیلتا لئوتا مجری شبکه ورزش ایتالیا
دیلتا لئوتا مجری شبکه ورزش ایتالیا

دیلتا لئوتا مجری شبکه ورزش ایتالیا

پیج اینستاگرام دیلتا لئوتا مجری شبکه ورزش ایتالیا را دنبال کنید اگر به دنبال عکس های بیشتر از این چهره جنجالی هستید.

البته این جذابیت برای خانوم گزارشگر خالی از حاشیه و دردسر هم نبوده است شعارهای جنسی زیادی در بازی هایی که به عنوان گزارشگر در ورزشگاه حاضر است را تماشاگران تیم های ایتالیایی به دلیتا لئوتا می دهند و حسابی او را ناراحت میکنند.

به گفته خوده دلیتا لئوتا او این شعارها را نادیده گرفته و گزارشگری که رویای کودکی خود میداند را ادامه خواهد داد.

عکس هایی از دیلتا لئوتا مجری شبکه ورزش ایتالیا را در ادامه ببنید:

همانطور که میبینید این خانم گزارشگر حسابی به خودش میرسه و با این عکس ها که از اینستاگرام دیلتا لئوتا مجری شبکه ورزش ایتالیا برداشته شده است و لینک اینستاگرام هم برای شما عزیزان گذاشته شد باید به بازیکنان ناپولی حق داد که حسابی حواسشان پرت شود.

ویدئو گزارش مجری شبکه ورزش ایتالیا دیلتا لئوتا (Diletta Leotta) مجری شبکه دازن

ویدئو جذابی از شروع گزارش مجری شبکه ورزش ایتالیا دیلتا لئوتا (Diletta Leotta) که چشمان همه را به خود خیره کرده است. گزارشگر جذابی با استایل حرفه ای و زیباترین گزارشگر فوتبال در جهان که در لیگ ایتالیا مشغول به کار است.

انتقاد ها از مجری شبکه ورزش ایتالیا دیلتا لئوتا (Diletta Leotta)

بسیاری از منتقدان مجری زیبای شبکه ورزش ایتالیا بر این باور هستند که این مجری تنها زیبا است و هیچ اطلاعی از فوتبال ندارد اما این مجری بر خلاف انتقاد ها اطلاعات زیادی از ورزش دارد و در رشته تحصیلی دانشگاهی تربیت بدنی نیز تحصیل کرده است.

همچنین بسیار باهوش و نکته بین است به طرزی که در بسیاری از گزارش هایش یا مصاحبه هایش مخاطبان و همینطور بازیکنان و مربیان را با چالش جدی رو به رو میکند.

بسیاری انتقاد ها از مجری شبکه ورزش ایتالیا دیلتا لئوتا را به پیشینه نژاد پرستی و تبعیض جنسیتی عمیق در جامعه ایتالیا و همچنین در فوتبال ایتالیا می دانند. به هر ترتیب شبکه دازن تمام قد از مجری خود حمایت کرده و همیشه انتقاد ها و شعارها در ورزشگاه را محکوم میکند.

فوتبال ایتالیا چندین بار به خاطر شعار های جنسیتی و نژاد پرستانه از سوی فیفا و یوفا جریمه های سنگینی شده است. در فوتبال ایتالیا شعارهای نژاد پرستانه علیه بازیکنان خارجی و داخلی رنگین پوست بسیار رواج دارد و چندین بار برگزار کنندگان لیگ سری آ را به مشکل و چالش کشیده است.

هرچند مربیان و بازیکنان شاغل در لیگ همیشه این شعارها را محکوم کرده و از مسئولین برگزاری خواهان تمام کردن این جو بوده اند.

سوالات متداول:

دیلتا لئوتا کیست؟

دیلتا لئوتا گزارشگر شبکه ورزش ایتالیا است که یک سوپر مدل و یک ایتالیایی اصیل و بسیار زیباست.

پیج دیلتا مجری شبکه ناپولی

دلیتا لئوتا بسیار در اینستاگرام فعال است و آی دی پیج آن dilettaleotta است.

قد دلیتا لئوتا مجری شبکه ورزش ایتالیا چقدر است.

قد دلیتا لئوتا مجری خوش استایل ایتالیایی 1 متر و 75 سانتی متر است. 1.75

دلیتا لئوتا چند سال دارد؟

او متولد سال 1991 است و در حال حاضر 30 سال دارد.

5/5 - (17 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *