قیمت خانه در ازمیر ترکیه

قیمت خانه در ازمیر ترکیه


قیمت خانه در ازمیر ترکیه

 طبق جستجوهای ما خرید خانه در ازمیر و قیمت خانه در ازمیر چیزی در حدود ۲۳۳ هزار  یورو  برای خرید یک خانه ساحلی و نوساز بسیار شیک و بزرگ است است اما شما می توانید قیمت خانه در ازمیر را با مبالغی نسل ۵۵ هزار یورو یا ۹۵ هزار یورو هم پیدا کنید. میتوان قیمت خانه در ازمیر را تقریباً با قیمت خانه در تهران و شهرهای بزرگ ایران مقایسه کرد.

 قیمت خانه در ازمیر برای یک آپارتمان ۷۹ متری از ۴۸۰ هزار لیر برای آپارتمان یک خوابه تا ۹۹۰ هزار لیر برای یک آپارتمان سه خوابه و ۱۸۷ متری می باشد.

شهر ازمیر

 در این شهر هر سال تعداد زیادی از نمایشگاه ها و کنگره ها مختلف صنعتی تجاری و علمی برگزار می شود دانشگاه های معتبری در ازمیر وجود دارند. که می‌توان دانشگاه اژه و دانشگاه دوکوز ایلول را نام برد.

شهر ازمیر خود یک جاذبه گردشگری ترکیه به حساب می آید جنوب ازمیر دارای سواحل زیبای ماسه‌ای، آثار تاریخی از دوره های پیشین مثل شهر تاریخی افس که یکی از زیباترین و بزرگترین شهرهای باستانی در دنیا است.

 ازمیر دارای چشمه های آب معدنی بسیار است. 

 تاریخ سکونت انسان در این شهر به ۶ هزار و پانصد سال پیش از میلاد مسیح می‌رسد.

قیمت خانه در ازمیر ترکیه
قیمت خانه در ازمیر ترکیه

زندگی در ازمیر ترکیه

شهر ازمیر یکی از شهرهای زیبا و دیدنی در کشور ترکیه است که سفر به آن می‌تواند خاطره انگیز باشد. بسیاری از مسافران بعد از سفر به این شهر آنقدر شیفته این شهر می‌شوند که ترجیح می دهند برای زندگی کردن در این شهر مهاجرت کنند.

ازمیر دارای آثار تاریخی بسیار، آبهای معدنی، شهرهای باستانی، کافه ها و سواحل ماسه‌ای زیبایی است.

 زندگی در ازمیر ارزان است البته این ارزانی در قیاس با شهرهایی مثل استانبول مقایسه شده است. همچنین زندگی در ازمیر بسیار آرام و بدون دغدغه می باشد.

شرایط آب و هوایی ازمیر پاییز و زمستانی ملایم و بارانی و تابستان های خشک و طولانی است یعنی می توان آب و هوای ازمیر را مدیترانه‌ای دانست.

 هزینه های جاری زندگی در ازمیر از شهر استانبول کمتر و همتراز با  شهرآنکارا پایتخت ترکیه است.

آمار رسمی زندگی در ازمیر ۱۲ درصد از تهران ارزانتر است.

امتیاز این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *