لباس زیر سکسی

لباس زیر سکسی


لباس زیر سکسی

این روزها لباس های زیر طرح ها و شکل و نوع مختلفی را دارند . بسته به سلیقه هر شخص می تواند لباس زیر مطابق با سلیقه و نیاز خود را انتخاب کند .

لباس های زیر علاوه بر یک پوشش بهداشتی برای اهداف بیشتری توسط مهارت های طراحان مد و صنعت مد طراحی و به بازار ارائه می شوند .

شما می توانید برای اینکه یک رابطه جنسی و نتیجه مطولوب تری از رابطه جنسی خود داشته باشید لباس های زیر متفاوت تری را انتخاب کنید تا با داشتن لباس هایی تحریک کننده و فریبنده رابطه جنسی جذاب تری را داشته باشد .

در این مقاله سعی شده تا با نکاتی در رابطه با لباس زیر و انواع لباس زیر مناسب برای نتیجه بخشی و بهبود رابطه جنسی صحبت شود .

در ابتدا قبل از همه چیز شما باید بدن خود را بشناسید و ویژه گی های بارزی که شاخص سازی زیبایی بدن شما هستند را مشخص کنید و طبق آن پوشش های مناسبی برای هر کدام از قسمت ها داشته باشید .

نکاتی که در مورد انتخاب لباس زیر به کارتان می آید :

انتخاب رنگ های تحریک کننده

لباس زیر سکسی
لباس زیر سکسی

از مواردی که در تحریک جنسی اثرگذار است و تاثیر فوق العاده زیادی بر روی آقایان دارد رنگ لباس است . شما با انتخاب درست و به کار گیری رنگ های تحریک کننده در اتخاب لباس زیر میتوانید باعث میل و کشش آقایان برای شروع و برقراری رابطه لذت بخش جنسی باشید .

معمولا رنگ هایی این خاصیت را دارند که تند و آتشین باشند مثل رنگ های قرمز ، نارنجی ، زرد می تواند جز اولویت های شما در انتخاب باشد.

البته شما قبل از هر چیز باید شناخت درستی از همسرتان و رابطه زناشویی تان داشته باشید تا بتوانید مطابق سلیقه همسرتان رنگ یا نوع و طرح لباس زیر را انتخاب کنید . علاوه بر این رنگ پوست و نوع آرایش نیز می تواند نکته مهمی در انتخاب لباس زیر باشد .

سایز لباس مهم است

لباس زیر سکسی
لباس زیر سکسی

معمولا اکثریت افراد توجهی به لباس زیر خود ندارند و فکر می کنند سایز و اندازه لباس زیر اهمیتی ندارد و بیشتر ترجیح می دهند که لباس زیر راحتی را خریداری می کنند .  

این که شما باید برای بهداشت فردی و راحتی لباس زیر مناسبی خریداری کنید مهم است اما لباس زیری که برای یک سکس هیجان انگیز مناسب است معمولا تنگ و چسبان می باشد که به راحتی تمام برجستگی های اندام های جنسی و سینه ها را نشان می دهد ، که در نتیجه برای آقایان لذت بخش تر است . بهتر است که حتما این موضوع را مد نظر قرار دهید .

اهمیت جنس و بافت لباس زیر

لباس زیر سکسی
لباس زیر سکسی

ابتدای مقاله در مورد طاحی های جدید بکار گیری صنعت مد و عرضه لباس زیر های متفاوت و مناسب با سلیقه افراد صحبت شد . در این قست به جنس و شکل لباس زیر ها نگاهی می اندازیم .

انواع مختلفی از لباس های زیر با جنس های توری ، گیپور ، طرح های مروارید دوزی شده و لباس هایی که طرح هایی اسپورت دارند و … ، تمامی طرح و جنس ها می تواند طیف وسیعی برای انتخاب کردن لباس زیر مناسب را به شما بدهد در این جا همه چیز دیگر به سلیقه شما و همسرتان بستگی دارد . انتخاب مناسب و تنوع دهی می تواند تجربه های جدید و طراوت زیادی به رابطه شما و شریک جنسی تان بدهد .

اهمیت لباس زیر برای کمک به رفع معایب بدن

لباس زیر سکسی
لباس زیر سکسی

ساختار جدید و طراحی های انجام شده امروزه می تواند تا حد زیادی معایب بدن را جبران کند . به عنوان مثال وقتی شما دارای سینه های کوچک هستید یا از افتادگی سینه های خود ناراضی می باشید . همه افراد دوست دارند برای همسر و شریک جنسی شان در نگاه اول جذاب باشند . با انتخاب درست و کمک گیری از این نوع لباس های مخصوص طراحی شده می توانید استایل مورد نظر خود را داشته باشید .

اهمیت ابزار های همراه در لباس زیر

طراحی مد و تنوع لباس ها به سمتی رفته که بعضی از لباس های زیر ابزار های تحریک کننده ایی با خود به همراه دارند که به کارگیری آن های می تواند رابطه را از حالت یک نواختی بیرون بیاورد .

به عنوان مثال نقاب های صورت ، دست بند ، زنجیرها و … مواردی هستند که می تواند جلب توجه کنند .

اهمیت پوشش روی لباس های زیر

معمولا توصیه تمام سکس تراپیست ها این است که قبل از رفتن به رختخواب لباس خود را بیرون نیاورید و برهنه به رختخواب نروید .

اما چرا این کار اشتباه است ؟

لباس زیر سکسی
لباس زیر سکسی

با انجام این کار شما به دست خود هیجان رابطه را کم می کنید و امکان اقدام کردن همسرتان برای جدا کردن لباس های تن شما را کم می کنید . پوشیدن یک لباس جذاب و شیک و رفتن به رختخواب مرحله پیش نوازی قبل از شروع رابطه را بیشتر می کند و هیجان بیشتری را برای شما به دنبال دارد .

در نتیجه تمامی نکات بالا توصیه می شود این نکات صرفا برای داشتن لحظات لذت بخش در زمان سکس می باشد و توضیه مهم و ضروری ما این است که در زمان های عادی از پوشیدن این گونه لباس های تنگ و چسبان خودداری کنید زیرا بهداشت فردی خود را به خطر می اندازید . لباس های راحتی دارای قسمت  هایی برای پوشش کامل و مناسب اندام های تناسلی هستند . توصیه بعدی ما تعویض و شستشوی روزانه لباس های زیر است . بهتر است لباس های زیر را با دست بشویید و آن ها را در نور آفتاب خشک کنید .

امتیاز این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *