لباس های محفلی

لباس های محفلی


لباس های محفلی

نکاتی که باید در انتخاب لباس های محفلی زنانه رعایت کنید:

از مهمترین دغدغه های همیشگی خانم ها قبل از رفتن به یک مراسم یا مهمانی انتخاب لباس محفلی شیک و مناسب می باشد. در مطلب امروز سعی شده در مورد مهمترین نکات انتخاب یک لباس محفلی زنانه مناسب با سلیقه و نظر شما صحبت کنیم. میتوانید برای سکسی بودن مطلب شورت لامبادا را هم بخوانید.

  • اولین نکته مهم در انتخاب لباس محفلی توجه به فرم بدن است .

اگر شما به خوبی فرم بدن خود را بشناسید و این نکته را بدانید همیشه لباسی را که بر اساس فرم بدن شما دوخته شده است به راحتی انتخاب می کنید ، نتیجه به کار گیری خلاقانه این نکته مهم به نمایش گذاشتن نقاط زیبایی شما است که باعث می شود شما در یک مهمانی حسابی بدرخشید و نظر همه را به خود جلب کنید .

به عنوان مثال برای اینکه ذهنیت بهتری نسبت به شناخت فرم بدن خود داشته باشید باید بگوییم که اگر شما پاهای زیبایی دارید بهتر است نوع لباس شما کمی بالاتر از زانو باشد اینکه چگونه پوشش یک لباس با یقه باز توجهات را از پاهای زیبای شما به سمت گردن شما می کشد می تواند در نتیجه انتخاب اشتباه شما در اشتباه نمایان کردن زیبایی پاهایتان باشد .

رنگ های تیره پیشنهاد ما به کسانی است که قسمتی از بدن آن ها بیش از حد برجسته است و همچنین برای خانم هایی که سینه های بزرگی دارند استفاده از پیراهن های رکابی و خانم هایی که باسن بزرگ دارند پیراهن های بلند است .

اگر صورت شما بسیار زیبا است برای نمایان ساختن زیبایی صورتتان از لباس های پوشیده و اکسسوار های بزرگ ، مثل گوشواره های بزرگ استفاده کنید .

معمولا افراد این اشتباه را می کنند که با آرایش غلیظ و لباس های پر زرق و برق در مهمانی ها حضور پیدا می کنند ، اما شما با انتخاب یک لباس ساده ، آرایش ملایم و … توجه افراد زیادی را با یک لبخند زیبا و آرام جلب می کنید.

پس توجه به فرم بدن قبل از خرید یک لباس محفلی یا پیراهن محفلی می تواند بسیار در نشان دادن نقاط قوت و ضعف فرم اندام شما تاثیر گذار باشد .

  • نکته دوم در انتخاب یک لباس محفلی مناسب با توجه به تناسب آن با قد است .

اگر شما قد کوتاه و متوسطی دارید پیشنهاد می شود لباس های تا بالای زانو که برای شما مناسب تر هستند بپوشید تا قد بلند تر به نظر بیایید .

اگر قد کوتاه و هیکل توپر دارید لباس های محفلی با یقه 7 را گزینه مناسبی برا خود بدانید و از لباس های محفلی با یقه گرد دوری کنید .

اگر قد کوتاه و دارای اندام ریز هستید ، پوشیدن لباس هایی که خط دامن آن زیر سینه است گزینه مناسبی برای شما نیست . این لباس ها دارای خطای دید هستند و با ایجاد خطای دید قد را کوتاه تر نشان می دهند . لباس های محفلی با دامن های بلند و فون یا راسته می تواند ظاهر قد شما را بلند تر نشان دهد .

اگر جز افراد قد بلند هستید و اندام باریکی دارید توصیه ما به شما این است لباس های تک رنگ نپوشید ، لباس هایی که دارای طرح های خطوط عمودی هستند انتخاب کنید . لباس های محفلی تنگ و چسبان را انتخاب نکنید . دامن های فون گزینه خوبی برای شما می باشد .

لباس های محفلی
لباس های محفلی
  • سومین نکته مهم در انتخاب لباس محفلی تناسب با رنگ پوست است.

افرادی که پوست روشن دارند لباس محفلی رنگ تیره مناسب آن ها است زیرا لباس های رنگ روشن چهره و صورت بی روحی را به آن ها می دهد .

لباس محفلی مناسب رنگ پوست زرد یا گندمی لباس های با رنگ های روشن تر است که پوست شما را متعادل می کند .

افرادی که رنگ پوست آن ها برنزه یا زیتونی است رنگ های روشن و نئونی بهترین انتخاب می تواند باشد .

  • اخرین نکته مهم در انتخاب لباس محفلی تناسب با رنگ مو و چشم است .

در نظر گرفتن تناسب لباس محفلی با رنگ مو و چشم نکته مهم دیگری است که حتما باید به آن توجه شود . افراد چشم آبی رنگ های گرم را مناسب خود بدانند ، مثل نارنجی ، زرد ، طلایی ، به چشم های سبز رنگ های قرمز ، صورتی ، قهوه ای توصیه می شود و همچنین برای افرادی که رنگ چشم آن ها قهوه ای است رنگ های خنثی و سرد مثل آبی و سبز گزینه های خوبی است .

بعد از رنگ چشم ، رنگ موها نیز می تواند از اهمیت برخوردار باشد . رنگ موهای روشن مثل بلوند و قهوه ای رنگ های گرم را بیشتر با خود هماهنگ می کنند و برای موهای مشکی و رنگ تیره لباس های محفلی تیره رنگ و براق هماهنگ تر است .

5/5 - (4 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *