پیراهن های محفلی

پیراهن های محفلی


پیراهن های محفلی

شخصیت نوع نگرش و پوشش افراد با یکدیگر متفاوت است ، تمام این نکات کنار هم افراد را از یک دیگر خاص و جدا می کند . این ها را می توان زمانی که می خواهید برای یک مهمانی رسمی که دعوت شده اید تا یک جمع صمیمی و دوستانه تا مجلس عروسی و … لباس انتخاب کنید فهمید .

در مقاله امروز نکاتی را ذکر می کنیم که شما را می تواند در زمینه نوع پوشش برای مجالس متفاوت راهنمایی کند .

طراحان لباس با شروع هر فصل ، لباس های متنوع و جدیدی را طراحی و به ارمغان می آورند . تمامی مواردی که در این مقاله سعی شده در مورد آن صحبت شود تنها در باب راهنمایی می باشد و شما همیشه باید توجه داشته باشید که انتخاب لباس هایتان باید نزدیک به استایل و تیپ شما باشد . حتما نکته را در مورد نوع برش و نوع دوخت لباس در نظر بگیرید و همچنین رنگ های مناسب خود را انتخاب کنید .

هرچه  در زمینه صعنت پارچه و پوشاک پیش می رویم سادگی مدل ، پارچه و رنگ ها بیشتر در بین خانم ها مورد محبوبیت و مقبولیت است .

خانم ها حتما باید در انتخاب و پوشیدن لباس دقت کنید ، به برش هایی که به زیبایی بر روی اندام تان می نشیند دقت کنید و با استفاده از ابزار های تزئینی مثل یک کمربند ساده بر روی کمرتان ، زیبایی و جلوه خاصی را چندین برابر به خود بدهید .

پیراهن های تابستانی

وقتی در مورد پیراهن های تابستانی صحبت می کنیم همیشه پارچه های نازک و سبک و رنگ های شاد و متنوع در ذهن ما می آید . پس برای پیراهن های تابستانی در انتخاب رنگ دقت کنید . نتیجه انتخاب درست رنگ در پیراهن های تابستانی ، جذابیت ویژه ای است که به شما می بخشد .

این نکته را بدانید که پیراهن های محفلی آستین کوتاه یا بدون آستین برای این فصل بسیار مناسب است .

جنس پارچه های ژرژت و ابریشمی ، رنگ های یاسی ، مرجانی و طیف رنگ هایی از این قبیل برای این فصل جذاب و خیره کننده محسوب می شود .

پیراهن های محفلی
پیراهن های محفلی

پیراهن های کلاسیک

یکی از لباس هایی که به تمامی خانم ها توصیه می شود در کمد لباس خود داشته باشند پیراهن های محفلی کلاسیک است ، چه بهتر که رنگ این پیراهن ها سفید یا مشکی باشد و توصیه می شود .

این لباس ها برای مراسم های مجلل و موقعیت های خاص حتما به کارتان می آید . سعی کنید پیراهن های کلاسیک تان خوش دوخت باشند .

لباس شب

انسان ها همیشه به دنبال زیبایی و جذب جذابیت و توجه هستند . در خانم ها این موارد قوی تر است . یک پیراهن نیمه رسمی با قد متوسط که تناسب آن با اندامتان خوب است چیزی است که شما برای یک مهمانی دوستانه لازم دارید .

پیراهن های از جنس ابریشم که یک کمربند از جنس خود پیراهن بر روی آن است یک گزینه بسیار مناسب برای این نوع مهمانی ها است که شما را جذاب ، چشم گیر و زیبا تر از همیشه نشان می دهد .

در انتخاب لباس و رنگ حتما به نکاتی که مربوط به رنگ چشم و مو ، رنگ پوست و … است دقت کنید .

پیراهن های ماکسی

در موقعیت های خاص و مهمانی ها می خواهید شیک و زیبا به نظر برسید و زیبا بودن اندامتان مهمم است از پیراهن های ماکی که قد بلند دارند استفاده کنید . این پیراهن ها به همراه کفش های پاشنه بلند زیبایی شما را چند برابر می کنند .

پیراهن های مهمانی

پیراهن های مهمانی و مراسم های مجلل همیشه پیراهن های به رنگ مشکی نیست. این مورد را در لباس های محفلی هم گفتیم. در مورد پیراهن های مخصوص مهمانی در قسمت جداگانه صحبت شد اماپیراهن های مناسب مراسم های خاص رنگ های متنوعی را می توان جایگزین رنگ مشکی کرد .

شما باید سعی کنید در این مهمانی ها لباس های متفاوتی به تن کنید . مثلا پیراهن های زرق و برق دار و پولک دوزی شده ، پیراهن های گلدوزی شده خاص کافیه یک بار جسارت متفاوت بودن را داشته باشید .

در آخر باید گفت اینکه شما به این نکته که هر مهمانی لباس مناسب خود را می طلبد توجه داشته باشید بسیار مهم است .

با در نظر گرفتن این نکته و تمامی مطالب ذکر شده در بالا می توانید در تمامی مراسم ها و مهمانی های خاص دعوت شده ، جذاب تر ، خوش پوش تر و زیباتر از بقیه به نظر برسید .

امتیاز این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *